Відповіді на популярні питання

Що це таке?
 

Даал — це дуже смачна і корисна індійська страва.

З чого він зроблений?

Даал робиться із червоної сочевиці, томатів, цибулі, часнику із додаванням спеціальних спецій і прянощів.​

Як його їсти?
 

Як завгодно. Можна, як "діп", з нарізаними свіжими овочами, можна на хлібцах чи у ролах, можна навіть, як суп. Ми  робимо його концентрованим і якщо його розвести водою чи рослинним молочком, ви отримаєте поживний і дуже смачний суп.

Це що не суп? Я коштував даал в Індії як суп.

Так, він може бути супом. Ми  робимо його концентрованим і якщо його розвести водою чи рослинним молочком, ви отримаєте поживний і дуже смачний суп.

Я коштував магазиний даал — чим ваш кращій?

При виробництві нашого даала не використовуються ніякі консерванти, загущувачі, барвники, підсилювачі смаку, емульгатори тощо. Проте він має надзвичайно яскравий смак і при цьому дуже корисний і легкий.

Як і скільки його можна зберігати?

 

Продукт зроблений виключно із свижих, натуральних продуктов, без додавання конвервантів. Тому банку треба зберігати у холодильнику не більше 5-ти діб.

Як замовити?

​​Підписуйтесь на нашу сторінку у Інстаграм www.instagram.com/dal.eco та пишіть у приват, або долучайтеся до групи у Телеграм t.me/daleco_ua і отримуйте сповіщення про кожну нову партію DAL ECO!

Є доставка?

 

Ми знаходимося між станціями метро Печерська, Кловська та Арсенальна — можемо піднести до цих станцій метро. Або відправимо вам вашою улюбленною поштовою службою за ваш рахунок.

© 2020 «DALECO».

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle